Ile kosztuje profesjonalny animator?

Kiedy dziecko życzy sobie na urodziny największy tort, wielu gości i animatora, rodzice zaczynają przeliczać oszczędności, chcąc sprawdzić, czy w ogóle ich na to stać. Wiadomo, że w takiej sytuacji koszty nie są najważniejsze, ale dla niektórych rodziców niestety stanowią ograniczenie, z którym muszą się liczyć.

Animator urodziny – ile to kosztuje?

Kiedy wpiszemy do wyszukiwarki internetowej słowa kluczowe jak chociażby animator urodziny, wyświetli nam się długa lista propozycji, czyli ofert od animatorów. Zaciekawieni cennikiem możemy przejrzeć zawartość ich stron, ale niekoniecznie musimy trafić na ceny. Często każda impreza jest wyceniana indywidualnie, ponieważ każda organizowana jest zgodnie z potrzebami i oczekiwaniami klientów. Na koszty wpływa wiele czynników – liczba gości, miejsce imprezy, rodzaj atrakcji i zabaw, a także zakres usług dodatkowych. Przeważnie za godzinę pracy taki animator bierze blisko 150 zł i w tej cenie znajdują się tylko określone działania. Chcąc skorzystać z dodatkowych atrakcji, trzeba ponieść kolejne koszty. O to najlepiej pytać go w czasie kontaktu.

Animator urodziny – czy to się opłaca?

Często rodzice starają się odwieść dziecko od pomysłu wynajęcia animatora. Uważają, że to zbyt droga usługa. Jednak urodziny ma się raz w roku, a w wieku dziecięcym są one wyjątkowo ważne. Warto w związku z tym już wcześniej o nich pomyśleć i zacząć odkładać na ten cel. Dobry animator na urodziny sporo kosztuje, ale przynajmniej zapewnia świetną zabawę. A czy nie o to w tym wszystkim chodzi? Każdy sam bez problemu odpowie na to pytanie.