Ile zapłacimy za awaryjne otwieranie samochodów Tychy?

Mercedes, Daimler, Auto, Pkw, Mercedes Benz

Usługi takie jak awaryjne otwieranie samochodów bardzo często kojarzą się ze sporymi wydatkami. Jednak tak naprawdę wcale nie musimy płacić za nie bardzo dużo! Jaka jest cena otwierania drzwi w aucie przez specjalistyczną firmę?

Z awaryjnego otwierania samochodów korzystają przede wszystkim Ci kierowcy, którzy zatrzasnęli kluczyki w środku pojazdu albo też zgubili albo zniszczyli je. Pomoc ta przyda się także wtedy, gdy doszło do awarii kluczyka czy zamka i nie można w żaden sposób otworzyć drzwi.

Gdy interesuje nas szybkie i sprawne awaryjne otwieranie samochodów Tychy to jedno z wielu miast na Śląsku, gdzie taka usługa jest dostępna praktycznie od ręki. Pomoc w tym zakresie oferuje między innym firma Serwis Zamków 24.

Jeśli również musisz skorzystać z usługi takiej jak awaryjne otwieranie auta, na pewno zastanawiasz się, ile trzeba będzie za nie zapłacić. Sprawdź przykładowe ceny razem z nami!

Awaryjne otwieranie samochodów Tychy – cena usługi

Za awaryjne otwieranie samochodów najczęściej zapłacimy cenę wynoszącą od około 200 do 600 złotych. Oczywiście, są to ceny orientacyjne, dlatego też firma, którą wybierzemy, może zaproponować nam także inne ceny.

Gdy chcemy dowiedzieć się, ile będzie kosztowało nas awaryjne otwieranie aut, w takim przypadku najlepiej skontaktować się bezpośrednio z daną firmą – jej pracownik będzie mógł wskazać nam, ile orientacyjnie zapłacimy za taką usługę.

Polecamy kontakt telefoniczny – wtedy informacje o tym, ile będzie kosztowało otwieranie zamków, można otrzymać od razu. W przypadku kontaktu przez internet, na przykład przez wysłanie wiadomości e-mail odpowiedź możemy otrzymać z opóźnieniem.

Awaryjne otwieranie samochodów Tychy – co wpływa na cenę usługi?

Zatem otwieranie samochodów Tychy związane jest z różnymi kosztami, jak wskazaliśmy wcześniej. Co dokładnie wpływa na wysokość wydatku?

Czynniki warunkujące cenę otwarcia drzwi w samochodzie:

  • marka oraz model samochodu, a także zastosowany w nim zamek
  • rodzaj problemu – zatrzaśnięcie kluczyka, uszkodzenie zamka, problem z pilotem i inne
  • metoda wykonania usługi – otwarcie zamka od środka, zastosowanie narzędzi ślusarskich
  • godzina wykonania usługi – niektóre firmy pobierają dodatkowe opłaty w przypadku zlecenia prac poza standardowymi godzinami pracy, na przykład w nocy, w weekendy
  • dojazd do klienta – na ogół w wybranym promieniu otwieranie drzwi odbywa się bez dodatkowych opłat, w przypadku dojazdów do oddalonych klientów może być pobrana opłata
  • indywidualny cennik firmy – cena za awaryjne otwieranie samochodu powiązana jest także z indywidualnym cennikiem firmy, która świadczy takie usługi

Wobec tego w sytuacji, gdy interesuje nas awaryjne otwieranie samochodów cena usługi będzie zależne od szeregu czynników. Właśnie dlatego często trudno z góry wskazać, ile zapłacimy. Najlepiej poprosić o indywidualną wycenę.

Awaryjne otwieranie samochodów Tychy – tańsze niż samodzielne otwieranie!

Warto przy tym zaznaczyć, że awaryjne otwieranie samochodów w Tychach może być jeszcze tańsze niż próba otwarcia auta samodzielnie. Dlaczego?

W przypadku samodzielnego otwierania drzwi istnieje wysokie ryzyko, że uszkodzimy zamek lub zarysujemy lakier. Możemy też doprowadzić do uszkodzenia uszczelek. Takie próby nie zawsze kończą się też powodzeniem, więc i tak będziemy musieli wezwać fachowców. Warto wybrać awaryjne otwieranie samochodów Tychy 24h – profesjonalną pomoc można otrzymać przez całą dobę!