Parker z grawerem – zamów już teraz on-line!

Prezent powinien być przemyślany oraz indywidualny. Jeśli szukasz udanego upominku dla rodzica, dziadka, ale też dla szefa, nauczyciela czy ważnego kontrahenta, wybierz artykuły piśmiennicze z grawerem!

Artykuły piśmiennicze, czyli długopisy, pióra czy ołówki są od lat polecane jako upominki uniwersalne, doskonałe na każdą okazję. Świetnie sprawdzą się również wtedy, gdy chcemy podarować coś jedynego w swoim rodzaju, ponieważ można wykonać na nich efektowe grawerunki.

Wśród najbardziej popularnych i najlepiej rozpoznawalnych marek artykułów piśmienniczych na świecie znajduje się Parker – Parker z grawerem może być kapitalnym pomysłem na upominek na każdą okazję!

Obecnie artykuły firmy Parker można kupić w wielu wariantach, między innymi w sklepie internetowym GiftLogo. Złożenie zamówienia on-line jest bardzo proste!

Dlaczego warto wybrać artykuły Parker z grawerem?

Firma Parker już od ponad 100 lat zajmuje się produkcją wysokiej klasy artykułów piśmienniczych. Dzisiaj jej siedziba znajduje się w Wielkiej Brytanii.

Parker ma w swoim asortymencie różnorodne artykuły piśmiennicze, które doceniane są ze względu na ich precyzję wykonania oraz komfortu użytkowania. To zarówno niedrogie modele w kolekcji Vector czy Jotter, ale także znacznie droższe, również wykończone prawdziwym złotem.

Na upominek świetnie może nadawać się pióro Parker czy też długopis Parker, które dzięki opcji grawerunku mogą uzyskać indywidualny rys.

Możemy zdecydować się również na zestaw Parker z grawerem, który będzie obejmował różne artykuły piśmiennicze, na przykład:

  • pióro i długopis Parker z grawerem
  • długopis i ołówek Parker z grawerem

Artykuły piśmiennicze Parker są produkowane w różnych kolorach korpusów, na przykład czarnym, granatowym, czerwonym, białym, fioletowym, zielonym, a także dostępne są w wariantach z korpusami z metalu.

Wszystkie artykuły od firmy Parker są pakowane w ozdobne pudełka, dlatego doskonale nadają się jako upominki na rozmaite okazje.

Parker z grawerem – kup bez wychodzenia z domu!

Pióro czy długopis Parkera z grawerem mogą doskonale sprawdzić się jako upominek na różne okazje. Teraz można kupić je również bez potrzeby wychodzenia z domu!

Aktualnie zamówienie upominków z personalizacją, na przykład z efektownym grawerunkiem, jest bardzo łatwe, gdy mamy pod ręką komputer. Możemy wtedy łatwo wybrać interesujący nas produkt, na przykład długopis Parker z grawerem, a potem w kilka minut zlecić zamówienie wraz z wykonaniem na nim grawerunku.

Stosuje się najczęściej grawer laserowy, który pozwala na wykonanie precyzyjnych napisów oraz grafik na artykułach piśmienniczych. Taki grawer jest także bardzo trwały – nie ściera się tak jak farby, dlatego będzie zrobił długopisy czy pióra na lata.

Aby złożyć zamówienie na długopis albo pióro z grawerem, musimy wybrać odpowiedni sklep. Sklep internetowy GiftLogo będzie kapitalnym miejscem na zakupy, gdy chcemy zamówić zarówno mniejszą, jak i większą liczbę artykułów tego typu, na przykład jako upominek reklamowy.

Wybieramy interesujący nas produkt, a następnie wpisujemy do kalkulatora liczbę sztuk, aby wykonać szybką kalkulację. Firma może wykonać dla nas również projekt, do którego otrzymamy darmową wizualizację. Gdy jesteśmy zdecydowani na złożenie zamówienia, po prostu potwierdzamy je i opłacamy.

Firma GiftLogo realizuje zamówienia w ekspresowym tempie – swój długopis albo pióro Parker z grawerem możemy otrzymać już w 24 godziny od momentu złożenia zamówienia!