Przyjęcie weselne jak z bajki – gdzie je zorganizować?

Wiele przyszłych Pań Młodych pragnie, by ich dzień ślubu przypominał ten z najpiękniejszych bajek. Czy istnieje szansa, by zorganizować wyjątkowe przyjęcie weselne? Kto pomoże nam w organizacji przyjęcia weselnego dla księżniczki? Podpowiadamy!

Bajkowe przyjęcie weselne – o czym mowa?

Jak w ogóle można rozumieć termin bajkowego przyjęcia weselnego? Co się pod nim skrywa? Czy to przyjęcie, w którym dominują postacie z najpopularniejszych bajek? A może to zupełnie coś innego. Każdy z nas może inaczej rozumieć pojęcie bajkowego przyjęcia weselnego, dlatego wątpliwości są jak najbardziej zrozumiałe. Uspokajamy, bajkowe przyjęcie nie ma nic wspólnego z dekoracjami rodem z bajek. Chodzi o stworzenie klimatu, w którym Panna Młoda poczuje się jak prawdziwa księżniczka i gwiazda wieczoru. Aby zapewnić taki klimat, wystarczy wybrać odpowiednią salę weselną, następnie dostosować do niej dekoracje, czy oświetlenie. Nawet wprowadzenie kilku małych detali już może całkowici zmienić salę weselną nie do poznania, tworząc wyjątkowy klimat.

Gdzie zorganizujemy bajowe przyjęcie weselne?

Czy na bajkowe wesele stare babice są gotowe? Czy tutaj mamy szansę na jedyne w swoim rodzaju przyjęcie wesele? Może w samych Starych Babicach nie, ale w pobliskim sąsiedztwie jak najbardziej. Tuż na granicy Warszawy i gminy Izabelin znajduje się wyjątkowa sala weselna o nazwie Sevilla. To tutaj można zorganizować takie wesele, jakie się chce. Do naszej dyspozycji została oddana przestronna i nowoczesna sala weselna, która może pomieścić nawet 200 osób. Wnętrze sali zostało utrzymane w kolorze białym, dzięki czemu mamy idealne tło do tego, by stworzyć bajkowy wystrój. Jak to zrobić? Nie jest to wcale takie trudne, jak by się mogło wydawać, zwłaszcza że mamy tutaj pełną swobodę działania. Właściciele domu weselnego Sevilla są otwarci na pomysły swoich klientów, nie zabraniają wprowadzać własnych elementów dekoracyjnych, dzięki czemu każdy może tutaj zaplanować takie wesele, na jakie ma ochotę, w tym również w klimacie rodem z bajek. To również od nas zależy, jakie tego wieczoru będzie dominowało oświetlenie. To zasługa wmontowanych światełek, które mienią się różną paletą barw. Możemy zdecydować się na swoje ulubione barwy lub na takie, które nadadzą wyjątkowego charakteru przyjęciu weselnemu. Warto również wspomnieć, że do swoich usług mamy wykwalifikowaną obsługę. Zawsze służy nam wsparciem, swoją wiedzą, czy doświadczeniem. To do niej możemy się zgłosić w razie trudności bądź wtedy, gdy potrzebujemy fachowej rady. Dzięki temu nasze wesele faktycznie będzie bajkowe.