Rodzinny hotel koło Łodzi

Łódź to malownicze miejsce, które z pewnością spodoba się osobom, które chcę odpocząć. Z myślą o dłuższym pobycie kilka miesięcy po inauguracji klubu jeździeckiego, Salio otworzyło Aparthotel. Wyjątkowe połączenie bazy noclegowej z centrum jeździeckim i stajniami stwarza unikalną atmosferę i sprawia, że ten obiekt to wspaniały hotel rodzinny, a także biznesowy. Noclegi w Aparthotelu Salio to propozycja zarówno dla wielbicieli aktywności, jak i dla tych, którzy poszukują wytchnienia. Salio to hotel pod łodzią, który zapewni wysoki komfort i z pewnością przyczyni się do udanego wypoczynku.

Odpoczynek na łonie natury

Malownicze tereny wokół obiektu zachęcają do aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu. Goście mają możliwość skorzystania z rowerów i kijków do nordic walking. Dzięki bogatej infrastrukturze i komfortowym miejscom noclegowym Salio to idealny hotel dla dzieci. W hotelu pod Łodzią jest wiele form spędzania czasu na świeżym powietrzu oraz możliwość obcowania z końmi, które uczą pokory i szacunku do natury. Dzięki temu Państwa pociechy wrócą z wakacji w naszym obiekcie nie tylko zadowolone, ale dojrzalsze.

Nowocześnie wyposażone pokoje

Gościom Aparthotelu Salio zaproponować może noclegi w nowocześnie wyposażonych pokojach o wysokim standardzie. Dysponują oni pokojami Standard, Superior oraz dużym apartamentem. Część miejsc noclegowych w hotelu pod Łodzią Salio udostępnia w Pokojach bez Barier – przystosowanych do potrzeb osób o ograniczeniach ruchowych.