Wampirzy lifting – dla kogo jest przeznaczony?

Kobiety, a w ostatnim czasie również mężczyźni, starają się zatrzymać na dłużej młody wygląd. Niestety z biegiem czasu aktywne składniki w naszej skórze odpowiedzialne za utrzymanie jej elastyczności oraz jej młodego wyglądu, ulegają zmniejszeniu. Na szczęście skutecznie radzą sobie z tym zabiegi medycyny estetycznej. Ich bogata oferta nie tylko pozwala wpływać na poprawę obecnego stanu, ale również zapobiegać powstawaniu zmarszczek. Jednym ze znanych zabiegów jest wampirzy lifting Warszawa, którego poprawna nazwa to osocze bogatopłytkowe. Podpowiadamy, kto może z niego skorzystać. 

Jak działa zabieg estetyczny osocza bogatopłytkowego?

Wampirzy lifting twarzy polega na wstrzykiwaniu pod skórę krwi pobranej z organizmu pacjenta. Dzięki temu skutecznie pobudzamy mikrokrążenie, które przyczynia się do powstawania procesów rewitalizujących skórę. Zabieg estetyczny tego rodzaju polega na biostymulacji komórek. Osocze pozyskiwane z krwi pacjenta zawiera odpowiednie czynniki wzrostu. Stymulują one namnażanie się i dojrzewanie komórek naskórka.

Zabieg medycyny estetycznej tego rodzaju powstał z wykonanego na terenie Warszawy botoksu, którego efekty często powodują znaczne napięcie skóry. Wampirzy lifting twarzy polecany jest w szczególności osobom, które liczą na naturalne efekty w procesie zabiegowym. Dodatkowo osocze bogatopłytkowe świetnie sprawdzi się jako alternatywa dla alergików, których skóra źle reaguje na niektóre preparaty kosmetyczne.

Efekty wampirzego liftingu na terenie Warszawy są szybkie i bardzo zadowalające. Skóra jest nie tylko gładsza, ale również znacznie bardziej elastyczna i nawilżona. Poprawa ukrwienia wpływa na pobudzenie procesów odnowy. Powoduje namnażanie się komórek skóry, a także zwiększa produkcję kolagenu, który jest odpowiedzialny za jej elastyczność. Zabieg tego rodzaju polega się w szczególności w okresie jesiennym. Skóra po lecie wymaga odpowiedniej regeneracji ze względu na spore przesuszenie. Osocze bogatopłytkowe pomoże przygotować je do nadchodzącej zimy. 

Kto może skorzystać z wampirzego liftingu twarzy?

Dbając o swój wygląd poddajemy się różnorodnym zabiegom, które mają pomóc w zachowaniu młodego wyglądu. Popularnym zabiegiem są wypełniacze zmarszczek na terenie Warszawy, które pomagają wypełnić statyczne i głębokie bruzdy.

Dzięki temu powierzchnia skóry staje się gładsza i wygląda zdrowiej. Często wykonuje się również botoks w Warszawie, który pozwala na uzyskanie efektu gładkości i jędrności skóry. Pamiętajmy również o zabiegach z wykorzystaniem nici liftingujących na terenie Warszawy, które są niezwykle skuteczne, by zachować na dłużej młody wygląd.

Zabieg osocza bogatopłytkowego polecany jest w szczególności osobom do 45. roku życia, ponieważ wtedy daje najlepsze efekty. W tym okresie nasze osocze jest bogatsze w czynniki wzrostu i cenne komórki. Wampirzy lifting wykonuje się również u osób starszych, jednak w takim przypadku skuteczniejszy może być inny rodzaj zabiegu.