Wynajem dmuchańców – zjeżdżalnie dla dzieci i zamki dmuchane

Wynajem dmuchańców to obiekty o wielu zaletach. Na co zwrócić szczególną uwagę?

Wynajem dmuchańców

Imprezy w plenerze, w których biorą udział dzieci, powinny być zaopatrzone w odpowiednie dla nich atrakcje. Maluchy potrzebują zajęcia, najlepiej takiego, które zapewni im świetną rozrywkę oraz okazję do wyszalenia się. Dodatkowym plusem będzie możliwość wspólnej zabawy z rówieśnikami. Wszystkie takie korzyści zapewnia wynajem dmuchańców – czyli specjalnych konstrukcji, będących jak miękkie place zabaw dla dzieci, na których można do woli skakać i przewracać się, nie bojąc się zranienia.  

Dmuchane zamki i zjeżdżalnie dla dzieci to wyjątkowe obiekty, szczególnie uwielbiane przez dzieci w każdym wieku. Maluchy nie są w stanie oprzeć się tak wspaniałej zabawie, obiecującej tyle ruchu na świeżym powietrzu w formie skakania z grupą rówieśników. Zarówno chłopcy, jak i dziewczynki chętnie skorzystają z atrakcji dla dzieci, oferowanej przez wynajem dmuchańców. Obiekty tego typu posiadają bardzo dużo zalet – nie tylko zapewniają dzieciom doskonałą zabawę tak długo, jak długo pozwolą im na to ich niezmierzone zapasy energii, ale także są doskonałym miejscem do zawierania nowych przyjaźni. Dzieci mogą się integrować podczas wspólnej zabawy – jest to więc świetna opcja na wszelkiego typu dni szkoły czy dni przedszkola, gdzie podopieczni mogą lepiej poznać swoich kolegów z klasy czy z grupy. Ponieważ żaden maluch nie oprze się wypróbowaniu takiej atrakcji, jest to świetna okazja do przełamania się nawet najbardziej spokojnych i nieśmiałych dzieci. Maluchy rozwijają w ten sposób umiejętności społeczne, ucząc się funkcjonować w grupie, współpracować, a także pomagać sobie nawzajem. Rozwijają również wyobraźnię, inspirowane poprzez najbardziej fantazyjne i atrakcyjne dla nich kształty dmuchanych zamków i zjeżdżalni dla dzieci, nawiązujących wzorami do lubianych i popularnych wśród dzieci motywów z bajek.  

Wynajem dmuchańców – czy ten rodzaj zabawy jest bezpieczny?

Rodzice mogą ze spokojną głową pozostawić swoje pociechy pod okiem animatorów, zajmujących się dmuchańcami. Są to bowiem obiekty wyjątkowo trwałe i bezpieczne. Regularnie przechodzą przeglądy pod kątem stanu technicznego, co pozwala zapewnić o ich bezpieczeństwie. Spełniają także wymagane normy, dopuszczające do zabawy na nich nawet najmłodsze dzieci. Na miejscu obiekty są zabezpieczane z zewnątrz linami, które naciągają je i zatrzymują w miejscu, zapewniając ich stabilność oraz chroniąc je przed przewróceniem się czy porwaniem przez wiatr. W środku, w części udostępnionej dzieciom do zabawy, nie ma żadnych twardych ani niebezpiecznych elementów, o które dzieci mogłoby się zranić – są miękkie i elastyczne, zapewniają odpowiednią amortyzację przy upadkach. Są zaprojektowane w taki sposób, by większa grupa dzieci mogła się na nich bawić równocześnie. Przed wypadnięciem z obiektu chronią je wysokie, miękkie ściany, na które nie można się wspiąć. 

Wynajem dmuchańców obejmuje dmuchane zjeżdżalnie i zamki dla dzieci, dostępne w wielu atrakcyjnych kształtach, a także różnych rozmiarach dostosowanych zarówno do starszaków, jak i najmłodszych uczestników wydarzenia.